Emerson Games

obrázek

A kdo vlastně jsme?

Jsme tým amatérských vývojářů, programátorů, grafiků a dalších podobných osob, které baví a zajímá herní scéna, kde náš tým pracuje na modifikacích do různých her, nebo také pracuje na hrách vlastních. Pokud chcete vědět kdo všechno to páchá, koukněte na stránku věnovanou členům týmu.


Jak Emerson Games vzniklo?

Tým byl založen v roce 2007 Štěpánem 'Minatory' Pazderkou. Název Emerson je jako vzpomínka na generála Emersona ze hry Original War, který na Sibiři nalezl stroj času zvaný EON.


Co děláme?

Tým se zabývá vývojem her, modifikací a jiných podobných věcí týkajících se tohoto tématu. Díky našemu partnerovi můžeme našim fanouškům nabídnout i dabované projekty. Dále Vám můžeme nabídnout tvorbu webových aplikací, firemních či soukromých prezentací a podobných věcí. Všechny projekty, na kterých se pracuje, nebo které již byly dokončeny můžete najít v sekci Produkty. Máte-li zájem o více informací ohledně tvorby webových stránek, kontaktujte nás na některé z uvedených adres.


Napište nám!

Kontaktovat nás můžete buď prostřednictím kontaktů, které jsou uvedeny po straně této stránky v sekci kontakt, nebo kontaktujte některého člena týmu kontakty uvedenými v jeho profilu, nebo jako další možnost lze použít naše fórum. Budeme rádi za každý váš komentář, připmínku a jiné reakce. Dále nás můžete najít také na facebooku. Odkaz naleznete v pravém panelu v dolní části stránek.


Chcete rozšířit naše řady?

Jste, Programátor, Grafik, ovládáte dobře nějaké světové jazyky, nebo máte jen dobré nápady a chcete jimy přispět do našeho týmu? Není nic jednodužšího než nám napsat a můžeme se domluvit. Kontaktujte nás na adresách uvedených vpravo dole, nebo na stránce věnováné členům týmu u našeho vedoucího, Pavla Peterky.


Podpořte nás!

Pokud se Vám líbí to, co děláme, budeme vděčni za jakoukoliv podporu. Můžete nás podpořit umístěním našeho odkazu na své stránky, nebo nás můžete podpořit finančním darem, více informací na této stránce.
obrázek
Vyhledávání
obrázek
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Automatické přihlašování      

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!
obrázek
Kontakt
obrázek
Jazyk: