Warning: fsockopen(): unable to connect to status.icq.com:80 (Permission denied) in /data/www/12751/emersongames_cz/funkce.php on line 197 Warning: fsockopen(): unable to connect to status.icq.com:80 (Permission denied) in /data/www/12751/emersongames_cz/funkce.php on line 197 Warning: fsockopen(): unable to connect to status.icq.com:80 (Permission denied) in /data/www/12751/emersongames_cz/funkce.php on line 197 Warning: fsockopen(): unable to connect to status.icq.com:80 (Permission denied) in /data/www/12751/emersongames_cz/funkce.php on line 197 Warning: fsockopen(): unable to connect to status.icq.com:80 (Permission denied) in /data/www/12751/emersongames_cz/funkce.php on line 197 Warning: fsockopen(): unable to connect to status.icq.com:80 (Permission denied) in /data/www/12751/emersongames_cz/funkce.php on line 197 Náš Tým << Emerson Games

Náš Tým

obrázek
Šipka Pavel Peterka

Šipka Jan Hranička
E-Mailmorphid(zavinac)emersongames.cz
Gtalkmorphid(zavinac)emersongames.cz
MSNmorphid1(zavinac)hotmail.com
N/A488044501
SkypeMorphid1
Telefon+420 721 070 923 (O2)
PráceArabian Story
Original War - Online
Honza Hranička jinak zvaný Morphid. Mezi jeho hlavní projekty patří nejen bohužel nedodělaný ale zatraceně nadějný mód dávná minulost, ale i současná modifikace Arabian Story. Honza je zapálený designér. Je pracovitý a má dobré nápady. Výborně komunikuje s ostatními.


Šipka Ondra Kousal

Šipka Aleph Wren
MSNwren206(zavinac)hotmail.com
Celým jménem Alexander Petrov Sánchez někdy známý jako Aleph Wren. Jako zatím jediný člen Emerson Games nepochází z České Republiky. Alex je z Argentiny a je vynikající hudebník a kamarád. Umí výborně anglicky, takže se s ním domluvíme velmi dobře.


Šipka Štěpán Pazderka
E-Mailstepan(zavinac)emersongames.cz
Gtalkstepan(zavinac)emersongames.cz
MSNstepan(zavinac)pazderka.cz
Webové stránkyhttp://www.pazderka.cz
PráceArabian Story
V roce 2007 založil tento "klub vývojářů". Snaží se být po ruce všem, kteří to potřebují. Na svědomí má modifikaci First in Sibera, které je autorem. Po menší odmlce se opět v plné síle vrací na pozici hlavního designéra Arabian Story.


Šipka Sumrak
Velmi zkušený vývojář co se týče OFP enginu Real Virtuality. Pomohl nám s modifikaci First in Siberia pro kterou udělal ostrov Pliocén zcela sám. V současnosti nám pomáhá na pokračování této úspěšné hříčky a předělává Pliocén pro Armed Assault.


Šipka Jura Mocek

Šipka Jakub Medek

Šipka Matthias Reichelt

obrázek
Vyhledávání
obrázek
Přihlášení
Uživatelské jméno
Heslo
Automatické přihlašování      

Nemáte ještě účet? Zaregistrujte se!
obrázek
Kontakt
obrázek
Jazyk: